منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چه چیزی برای کسب و کار خود در اینستاگرام پست کنید – جنی رز اسپودو

چه چیزی برای کسب و کار خود در اینستاگرام پست کنید – جنی رز اسپودو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چه چیزی برای کسب و کار خود در اینستاگرام پست کنید - جنی رز اسپودو

چه چیزی در اینستاگرام پست کنیم

آیا گیج شده اید که برای کسب و کار خود چه چیزی در اینستاگرام پست کنید؟ اگر چنین است، پس باید بدانید که اگر می‌خواهید یک استراتژی اینستاگرام سالم داشته باشید، باید هر هفته 4 نوع پست اصلی را منتشر کنید.

آن 4 نوع پست چیست؟

  1. تعامل
  2. تحصیلات
  3. الهام بخش
  4. ترویج

اما نگران نباشید… من در هر کدام عمیق تر خواهم شد. من شما را با نحوه ایجاد این نوع پست ها و نحوه کمک به ایجاد برند تجاری شما آشنا خواهم کرد!

پس بیایید به آن برسیم، آیا؟

چه چیزی در اینستاگرام پست کنیم: ایجاد محتوای مناسب

هفته گذشته در مورد نحوه استفاده از اینستاگرام برای تجارت نوشتم. اکنون زمان آن است که یاد بگیرید چه چیزی را در اینستاگرام پست کنید.

برای ایجاد محتوای مناسب، باید مطمئن شوید که در هنگام ایجاد هر پست، هدف روشنی در ذهن دارید. می‌خواهید مخاطبانتان به این پست چه پاسخی بدهند؟

آیا می خواهید آنها روی چیزی کلیک کنند؟ چیزی بخر؟ لایک، نظر یا اشتراک گذاری؟

همانطور که قبلاً اشاره کردم، شما چهار هدف اصلی را برای موقعیت های خود می خواهید: مشارکت، آموزش، انگیزه و ارتقاء.

گفته می شود، گاهی اوقات این اهداف کمی با هم همپوشانی دارند. و این خوب است! فقط مطمئن شوید که هر یک از این 4 دسته را حداقل یک بار در هفته وارد می کنید.

چه چیزی در پین اینستاگرام پست کنیم

1. پست های متمرکز بر تعامل

هدف از این نوع پست افزایش تعامل با لایک، ذخیره پست، نظر، اشتراک گذاری یا کلیک است. به عبارت دیگر، شما فقط می خواهید مخاطبان شما از محتوا لذت ببرند و با آن تعامل داشته باشند.

تعامل مهم است زیرا به اینستاگرام می گوید که مردم به محتوای شما اهمیت می دهند. این به این دلیل است که از نظر الگوریتمی شما را در مقابل افراد دیگری قرار می دهد که بیشتر از محتوای شما لذت می برند و شما را دنبال می کنند.

ایده های عالی برای پست های نامزدی عبارتند از:

دستورالعمل های گام به گام

این ممکن است شامل دستور العمل ها، دستورالعمل ها، فرمول ها و غیره باشد. لیست های پاک، به خصوص اگر شماره گذاری شده باشند، به راحتی قابل هضم هستند و اغلب پاسخ های زیادی از افرادی مانند این پست دریافت می کنند.

میم ها یا گیف های خنده دار

اگر طنز سبک بخشی از برند شماست، ایجاد الگوهای رفتاری می تواند راهی عالی برای خوشحال کردن مخاطبان شما باشد.

سوالات محاوره ای

اینها راه های بسیار خوبی برای شناخت مخاطبان هستند. این به این دلیل است که می توانید سؤالاتی مانند: “از کجا هستید؟ در زیر نظر دهید!” یا “چند نفر از شما در حال حاضر از خانه کار می کنید؟” یا “روش مورد علاقه شما برای نوشیدن قهوه چیست؟”

مردم عشق پاسخ دادن به این نوع سوالات شخصی خفیف. سؤالات مکالمه معمولاً نظرات زیادی را دریافت می کنند.

“این یا آن؟” سوالات

سوالات مکالمه ای مانند “این یا آن؟” سوالات نیز معمولا نظرات زیادی را دریافت می کنند. و بله، آنها بسیار شبیه هستند. اما “این یا آن؟” زیبایی آنها چقدر ساده است! با این حال بسیاری از مردم نظر می دهند زیرا ما همه دوست دارید نظر خود را به اشتراک بگذارید. من

“این یا آن؟” چند ایده برای: “ساحل یا کوه؟” “قهوه یا چای؟” “گربه یا سگ؟” “درونگرا یا برونگرا؟”

با توجه به آن، شما همچنین می توانید چند تست استراتژیک ab را با این سوال انجام دهید! به عنوان مثال، می توانید دو نوع لوگو ایجاد کنید و بگویید “A یا B؟” گفتن شما می توانید آنها را با هم پست کنید. شما نظرات زیادی دریافت خواهید کرد، مطمئنم!

همیشه پست های تعامل خود را با یک فراخوان قوی پایان دهید. می توانید به آنها بگویید: “این پست را ذخیره کنید تا بتوانید بعداً این دستور غذا را درست کنید!” یا “نظر در زیر!” فقط روشنش کن

در اینجا یک نمونه از حساب اینستاگرام من است.

2. پست های دانشگاهی

موقعیت های آموزشی باعث ایجاد اعتماد می شود. آنها شما را به عنوان متخصص در جایگاه خود قرار می دهند و نشان می دهند که می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید و آنچه را که برای کمک به مشتری ایده آل خود لازم است دارید.

بسته به جایی که هستید، پست های آموزشی متفاوت ظاهر می شوند. اما آنها همیشه باید دانشی ارائه دهند که به مشتری ایده آل شما کمک کند.

در اینجا ایده هایی برای شروع وجود دارد:

نکات و استراتژی ها

به عنوان مثال، اگر وبلاگ نویس مدرسه خانگی هستید، یک پست آموزشی ممکن است به معنای به اشتراک گذاشتن نکته ای باشد که اخیراً در مورد نحوه بهتر سازماندهی روز شلوغ خود با بچه ها آموخته اید. یا اگر متخصص مالی هستید، شاید برخی از نکات مهم را برای سازماندهی ماندن در زمان مالیات به اشتراک بگذارید.

به این مثال توجه کنید:

وبلاگ شما

اشتراک گذاری وبلاگ شما در این دسته قرار می گیرد زیرا دانش رایگان ارائه می دهید که به مخاطبان خود کمک می کند.

از آنجایی که نمی‌توانید لینک‌های قابل کلیک در پست‌های اینستاگرام قرار دهید، توصیه می‌کنم یک تصویر گرافیکی و کپشن جذاب ارسال کنید. در پایان کپشن خود، از افراد بخواهید که برای خواندن پست روی لینک موجود در بیو شما کلیک کنند.

من از Linktree به عنوان پیوند بیوگرافی خود استفاده می کنم. بنابراین تنها کاری که باید انجام دهم این است که هر زمان که مقاله جدیدی را تبلیغ می کنم یک پیوند به وبلاگ خود اضافه کنم.

درسی که به سختی یاد گرفتی

اینها عالی هستند زیرا ارتباط عمیقی با مخاطبان شما ایجاد می کنند. آن‌ها شما را به‌عنوان یک انسان و به‌عنوان فردی می‌بینند که می‌توانند به او تکیه کنند تا یک مربی دور.

3. پست های انگیزشی

اینجا جایی است که اجازه می دهید ارزش هایتان بدرخشد! پست های انگیزشی باید به مخاطبان شما بگوید که چه اخلاقیات، ارزش ها و ایده هایی برند شما را تعریف می کنند.

این پست الهام بخش را امتحان کنید…

نقل قول از افرادی که شما و مخاطبانتان را تحسین می کنید

مخاطبان هدف من کارآفرینان مسیحی هستند، بنابراین اغلب از قهرمانان مسیحی گذشته، رهبران مسیحی فعلی که تحسین می‌کنم، کارشناسان بازاریابی و رهبران ایده‌های تجاری نقل قول می‌کنم.

اما مطمئن شوید که نقل قول ها به نحوی با نیاز مخاطب شما مرتبط است.

آیات کتاب مقدس که موقعیت مخاطب شما را توصیف می کند

اگر مخاطبان هدف شما مسیحی هستند، نقل قول های کتاب مقدس فوق العاده هستند. به هر حال، همه ما به کلام خدا بیشتر نیاز داریم!

در اینجا یک مثال است:

سخنان گرم تشویقی

گاهی اوقات به کسی نیاز داریم که به ما بگوید خوب می شویم. که قراره از پسش بربیایم…حتی اگه سخت باشه. مهم نیست در چه زمینه ای هستید، می توانید صدای تشویق مخاطبان خود باشید.

4. پست تبلیغاتی

موضوع اینجاست… اگر به مردم نگویید چه چیزی را پیشنهاد می کنید، آنها هم نمی دانند!

این اشتباه را زمانی که برای اولین بار در اینستاگرام شروع کردم، مرتکب شدم. من فقط مطالب جذاب، آموزشی و الهام بخش گذاشتم. اما بعد متوجه شدم که هرگز به مخاطبم نگفتم چگونه می توانم به آنها کمک کنم!

انجام این کار فقط به کسب و کار شما آسیب وارد نمی کند. همچنین به مخاطبان شما آسیب می رساند. از این گذشته، آنها سزاوار این هستند که بدانند چگونه می توانید به آنها در حل مشکلشان کمک کنید.

گفته می شود، اگر فقط تبلیغ می کنید، ممکن است مخاطبان خود را آزار دهید. یک قانون کلی خوب این است که از هر سه تا پنج پست، یک پست تبلیغاتی باشد. (مگر اینکه در حال راه اندازی یک محصول جدید باشید و نیاز به تبلیغ هر روز به مدت چند روز داشته باشید.)

در اینجا یک مثال است:

سلام، در مورد اینستاگرام صحبت می کنم … آیا شما من را در آنجا دنبال می کنید؟ اینجا را کلیک کنید و برای نکات بازاریابی محتوای رایگان بیشتر من را دنبال کنید!


چه چیزی برای کسب و کار خود در اینستاگرام پست کنید - جنی رز اسپودو

جنی رز یک کپی‌نویس و بازاریاب محتوا است که متخصص در بازاریابی B2B، املاک و مستغلات و حسابداری است. او برای مشتریانی مانند AAA، Edward Jones، Flyhomes، Guild Education و دیگران نوشته است. نوشته های او همچنین در نشریاتی مانند Business Insider و GOBankingRates منتشر شده است.