منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه بهترین طرح میزبانی VPS را برای وب سایت خود انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین طرح میزبانی VPS را برای وب سایت خود انتخاب کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه بهترین طرح میزبانی VPS را برای وب سایت خود انتخاب کنیم؟

شما به بهترین پلن هاست برای وب سایت خود نیاز دارید و در آن شکی نیست. با این حال، ممکن است در مورد اینکه کدام برنامه به بهترین وجه با وب سایت شما سازگار است و چه عواملی را باید در هنگام انتخاب یک برنامه میزبانی VPS در نظر بگیرید، سردرگم شوید. ابتدا باید بودجه خود را تعیین کنید و اگر کمی تنگ است، می توانید با آن پیش بروید. برنامه های میزبانی VPS ارزان، در مرحله بعد، باید منابع، امنیت، قابلیت اطمینان و آینده کسب و کار خود را در نظر بگیرید. هاست VPS می تواند تمام نیازهای شما را به سرعت برآورده کند. این نه تنها امنیت را برای شما فراهم می کند، بلکه به شما امکان می دهد موارد را برای رسیدن به اهداف خود سفارشی کنید.

هاست VPS چیست؟

این یک نوع سرور اختصاصی است که در یک محیط میزبانی مشترک وجود دارد. هاست VPS نسبت به هاست اشتراکی گران است اما نسبت به هاست اختصاصی ارزانتر است. این میزبانی حریم خصوصی مورد نظر را به شما می دهد. بنابراین، نیازی نیست منابع خود را با هاست های دیگر به اشتراک بگذارید.

اکنون که می دانیم میزبانی VPS چیست و مزایای آن چیست، زمان آن رسیده است که بدانیم چگونه بهترین هاست VPS را برای وب سایت خود انتخاب کنیم.

ارزش

همانطور که قبلاً بحث شد VPS ارزان تر از میزبانی وب اختصاصی است و خدمات مشابهی را ارائه می دهد. باید تعادلی بین منبع و هزینه وجود داشته باشد. هنگام انتخاب یک برنامه VPS، باید ویژگی های مورد نیاز در وب سایت خود را در نظر بگیرید. در مورد نیاز خود واقع بین باشید و تمام برنامه های ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات خود را مطالعه کنید. صحبت در مورد هاست vps قابل اعتماد ارزان با ارائه دهنده هاست خود برای دریافت بهترین معامله.

سرعت

سرعت سایت با سرعت وب سایت متفاوت است. کیفیت خدمات میزبانی شما بستگی به مدت زمانی دارد که سرور شما به جستجو پاسخ دهد. سرعت نقش مهمی در تصمیم گیری برای رتبه بندی یک وب سایت دارد. در حالی که می توانید برای بهبود سرعت وب سایت خود تلاش کنید، انجام این کار برای سرور در دست شما نیست. ارائه دهنده هاست شما این کار را انجام خواهد داد. بنابراین باید قبل از انجام معامله در مورد سرعت میزبانی VPS خود جویا شوید.

پشتیبانی مشتری

انتخاب یک ارائه دهنده میزبانی که پشتیبانی مشتری را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد ضروری است. اکثر ارائه دهندگان از یک سیستم پشتیبانی ایمیل یا ایجاد بلیط برای کمک به شرکت ها پیروی می کنند. چنین رویکردی برای مشکلات غیر اضطراری یا جزئی خوب است. ارائه دهنده هاست شما همچنین باید پشتیبانی تلفنی را برای رسیدگی به موارد اضطراری ارائه دهد. ممکن است بخواهید شخصاً با شخصی صحبت کنید تا راه حلی سریع پیدا کنید. با یک ارائه دهنده میزبانی تماس بگیرید که گزینه های پشتیبانی مشتری 24*7 و پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهد.

زمان کار

این نشان دهنده اعتبار ارائه دهنده هاست شما است. Uptime معمولا به درصد نمایش داده می شود. به عنوان مثال، اگر ارائه دهنده هاست شما 99 درصد آپ تایم بدهد، به این معنی است که وب سرور شما به طور متوسط ​​بیش از 7 ساعت از کار نخواهد افتاد.

اطمینان حاصل کنید که سرویس میزبانی وب که انتخاب می‌کنید تضمین حداقل 99.9% آپتایم را به عنوان بخشی از خدمات ارائه می‌دهد. هر چه زمان آپدیت بیشتر باشد، وب سایت شما برای بازدیدکنندگان قابل اعتمادتر است. چنین عواملی برای رتبه وب سایت شما اهمیت زیادی دارد.

مدیریت شده و مدیریت نشده

آیا می خواهید با میزبانی VPS مدیریت شده یا مدیریت نشده بروید؟ این یک تصمیم مهم دیگر است. در میزبانی VPS مدیریت شده، ارائه دهنده خدمات شما از تمام مسائل مربوط به سرور، نظارت بر سرور، به روز رسانی های لازم سرور و غیره مراقبت می کند. این کار باعث کاهش حجم کاری شما می شود. میزبانی مدیریت شده زمانی مفید است که از نظر فنی باهوش نباشید و نمی دانید چگونه پیکربندی سرور را انجام دهید.

میزبانی VPS مدیریت نشده تمامی این مسئولیت ها را بر دوش شرکت ها می گذارد. شما باید از راه اندازی میزبانی، نظارت و پیکربندی مراقبت کنید. در چنین سناریویی، شما باید همه این موارد را بدانید، بنابراین برای مبتدیان توصیه نمی شود. اگر برای مدیریت یک VPS کمک کمی می‌خواهید، بررسی کنید که آیا ارائه‌دهنده میزبانی شما یک سی پنل از پیش نصب شده و یکپارچه ارائه می‌دهد که به شما در مدیریت موثر محیط میزبانی کمک می‌کند.

پشتیبان گیری و امنیت

امنیت آنلاین یک مشکل رایج است که بسیاری از تجار با آن روبرو هستند و نگران آن هستند. وقتی یک شرکت نیازهای سرور را برون سپاری می کند، این نگرانی بیشتر می شود. شما باید این موضوع را با ارائه دهنده هاست خود در میان بگذارید.

همچنین هر میزبانی باید مکانیزم بازیابی داشته باشد. اکثر شرکت های هاستینگ پشتیبان تهیه می کنند، اما مقدار ممکن است متفاوت باشد.

با ارائه دهنده هاستینگ بررسی کنید که هر چند وقت یکبار از داده ها نسخه پشتیبان تهیه می کنند، بازیابی اطلاعات از سرور چقدر آسان است و آیا می توان آن را به طور خودکار انجام داد. قبل از نهایی کردن تمام این سوالات از ارائه دهنده خدمات خود بپرسید.

ورودی اولیه

این در مورد دسترسی به ورود به سیستم در سطح مدیریت است. می تواند به شما در مدیریت کل سرور کمک کند. می توانید از آن برای میزبانی چندین وب سایت، نصب برنامه ها، سرورهای گیمر و غیره استفاده کنید. چنین دسترسی به شما این امکان را می دهد که سرور را به دلخواه خود بدون هیچ محدودیتی حفظ کنید. ارائه دهنده هاست شما باید کنترل سرور را با گزینه شروع، توقف و در صورت لزوم بازسازی آن در اختیار شما قرار دهد.

غذای آماده نهایی

فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید هنگام انتخاب طرح مناسب انتخاب کنید. شما باید زمان آپدیت، پشتیبان گیری، پشتیبانی مشتری، سرعت، هزینه و غیره را با ارائه دهنده بررسی کنید. اگرچه ممکن است این لیست طولانی به نظر برسد، یک ارائه دهنده میزبان وب معتبر همه چیز را ارائه می دهد.

فیس بوکتوییترredditپینترستلینکدینهمخوانی داشتن