یک ترفند ساده برای سه برابر کردن ترافیک وبلاگ شما - جنی رز اسپادو

یک ترفند ساده برای سه برابر کردن ترافیک وبلاگ شما – جنی رز اسپادو

هر کسب و کار کوچکی که وبلاگ داشته باشد، اهداف عمده ای دارد که برای آن تلاش می کنند. و یکی از آنها افزایش ترافیک وبلاگ شماست.

اما اگر به شما بگویم که یک ترفند ساده وجود دارد که می تواند ترافیک وبلاگ شما را سه برابر کند، چه؟ (بدون ساعات کاری تبلیغاتی اضافی…)

ممکن است مرا دیوانه خطاب کنید، اما من این اتفاق را برای یکی از مشتریانم دیدم.

این مشتری اخیراً وبلاگ خود را راه اندازی کرده است، بنابراین آنها هنوز در حال آزمایش هستند که چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیست.

اما من یک پست وبلاگی برای او نوشتم که تقریباً 3 برابر بیشتر از مقالات دیگرش بازدید داشت. بله، درست خواندید – سه بار!

و نه تنها این، بلکه زمانی که آن وبلاگ را به لیست ایمیل آنها ارتقا دادیم، نرخ کلیک 11.4٪ را دریافت کردیم! (اگر به این نگاه کنید و فکر کنید، باشه پس چی؟بنابراین باید اشاره کنم که میانگین نرخ کلیک برای صنعت این مشتری 2-3٪ است.)

مشتری من مخاطب داشت قطع صدا این مواد بالا

اما چرا؟

خب، همه چیز با یک ترفند ساده شروع شد که قول داده بودم به شما بگویم. و دیگر مجبورت نمی کنم

با نوشتن در مورد سؤالات مشتری ایده آل خود، ترافیک وبلاگ خود را سه برابر کنید

پس از تجزیه و تحلیل وبلاگ ها و روش های به اشتراک گذاری، متوجه شدم که آنچه باعث شد این پست وبلاگ میانگین تعداد بازدید از صفحه را سه برابر کند، صرفاً موضوع بود.

نه موضوع به طور کلی که حسابداری بود. خود پست وبلاگ به سوالی پاسخ داد که مشتری ایده آل مشتری من داشت.

این مشتری یک تجارت حسابداری/حسابداری است که به سایر مشاغل کوچک خدمات می دهد.

به نظر می رسد، بسیاری از خوانندگان او در مورد نحوه پرداخت درست به خود گیج شده اند.

آره. موضوع سکسی نبود در واقع بسیار کسل کننده بود: “چگونه (و چه چیزی را نباید) به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک به خود پرداخت کنید.”

اما لازم نیست برای یک صاحب کسب و کار کوچک خسته کننده باشد. آنها یک سوال عالی دارند! هیچ فرد انفرادی یا صاحب مغازه بوتیک نمی خواهد خود را در آب گرم با IRS بیابد، زیرا به طور ناعادلانه به خود پول پرداخت می کند.

و شما آن را … یک پست وبلاگ پر ترافیک.

چگونه سوالات داغ خوانندگان خود را کشف کنید

پس بیایید آن را برگردانیم و در وبلاگ خود اعمال کنیم…

با فکر کردن به مشتریان فعلی خود شروع کنید.

اغلب چه سوالاتی از شما می پرسند؟

چه چیزی آنها را در مورد جایگاه شما نگران می کند؟

چه ترس هایی آنها را وادار می کند تا به دنبال پاسخ سوالات خود باشند؟

برای این کار باید وبلاگ نویسی کنید.

اگر مطمئن نیستید که چگونه به این لیست از سوالات پاسخ دهید (یا اگر به اندازه کافی در تجارت نبوده اید که مشتریان خود را بشناسید)، نگران نباشید. هنوز چند کار وجود دارد که می توانید برای یافتن پاسخ انجام دهید.

  • در رسانه های اجتماعی از اطراف بپرسید
  • لیست ایمیل خود را بپرسید
  • از دیگر کارآفرینان در منطقه خود بپرسید
  • از وبلاگ های دیگر در جایگاه خود بازدید کنید

برای آخرین نکته، به محبوب‌ترین پست‌های وبلاگ آنها توجه داشته باشید و به موضوعات/سوالات مربوط به آن پست‌ها توجه داشته باشید. البته، تم های آنها را دقیقا کپی نکنید، اما می توانید از آن وبلاگ های محبوب به عنوان الهام بخش برای یک موضوع جدید برای پست خود استفاده کنید.

ترافیک وبلاگ خود را با یک عنوان ثابت سه برابر کنید

یک موضوع عالی، پایه و اساس یک پست وبلاگ ویروسی است. اما برای به دست آوردن آن ترافیک گرانبها همچنان باید یک تیتر عالی بنویسید.

من چندین پست وبلاگ در مورد نحوه نوشتن سرفصل های قانع کننده و نکات سریع برای بهبود سرفصل های وبلاگ خود در سریع ترین زمان ممکن نوشته ام.

اما بزرگترین نکته ای که در حال حاضر می توانم به شما بدهم این است:

تا جایی که امکان دارد قول خود را واضح بیان کنید.

موضوع خود را پشت کلمات علمی فانتزی پنهان نکنید. و از رمز و راز بیش از حد برحذر باشید.

اگر پست وبلاگی دارید که موضوعی را لمس می‌کند که مخاطبان شما واقعاً به آن اهمیت می‌دهند، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که مشخص کنید پست وبلاگ شما برای آنها چگونه است.

عنوان مقاله ای را که برای مشتریم نوشتم به یاد بیاورید: «چگونه (و چه چیزهایی) به خود به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک پرداخت کنید».

هیچ خیره ای برای آن عنوان وجود ندارد. واقعا دیدنش زیاد نیست اما اگر در مورد نحوه پرداخت درست به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک سردرگم هستید، می توانید دانستن آن پست وبلاگ برای شماست.

البته، تم هایی که برای مشتری من کار می کنند، ممکن است لزوماً برای شما کارایی نداشته باشند. بنابراین شما باید به آنجا بروید و خوانندگان خود را بشناسید! سپس، تم های مختلف را در وبلاگ خود امتحان کنید و ببینید چه چیزی بیشتر طنین انداز می شود. در کمترین زمان، شما در مسیر سه برابر کردن ترافیک وبلاگ خود خواهید بود.

پس برو بیرون و شروع کن به نوشتن!


جنی رز یک کپی‌نویس و بازاریاب محتوا است که متخصص در بازاریابی B2B، املاک و مستغلات و حسابداری است. او برای مشتریانی مانند AAA، Edward Jones، Flyhomes، Guild Education و غیره نوشته است. نوشته های او همچنین در نشریاتی مانند Business Insider و GOBankingRates منتشر شده است.